Rüyada Yılan Görmek, Yılan Sokması, Yılan Isırması Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri ve Yorumu


Rüyada Yılan Görmek Rüya Tabiri ve Yorumu

Rüyada yılan görmek, bir vadide yaşayan bir kişiyi temsil eder. Rüyada yılan görmek aynı zamanda kayınpeder veya çocuklarından düşmanlığa da işaret eder veya komşunun kötülüğünü ve kıskançlığını temsil edebilir. Rüyada uyuyan yılan, uyuyan düşman anlamına gelir. Haksız bir kişiye gelince, rüyada su yılanı yardım almak anlamına gelir veya bir hüküm ifade edebilir. Rüyada yılana sahip olmak, güç ve otorite kazanmak anlamına gelir.

Eti düşman parasını temsil eder veya neşe anlamına gelebilir. Bir kimse rüyasında yılan derisi giydiğini görürse, başkalarına karşı düşmanlığını ortaya çıkaracağına işarettir.

Yılan Olmak Rüya Tabiri ve Yorumu

Rüyada yılan olmak, kişinin kendi dinine karşı küçük gelmesi anlamına gelir. Rüyada kendini yarı yılan yarı insan olarak görmek, düşman gücünün yarısını etkisiz hale getirebilmek demektir. Rüyada altından yapılmış yılan derisi görmek, gizli bir hazinenin keşfedileceğine işarettir. Rüyada yılan birini yutarsa, güçlü bir konuma ulaşacağına işarettir.

Rüyada başının üzerinde yılan oturduğunu gören kimse, makam sahiplerinin saygısını kazanacağına delalet eder. Rüyada yılanlarla kaplı tarla, yıkıcı bir yağmura delalet eder. Rüyada boynuzlu yılan, karlı bir işi temsil eder.
Rüyada bir yılanı öldürmek ve onun kanını ellerine bulamak, düşmanını yok etmek demektir. Rüyada yılan görmek aynı zamanda zengin bir düşmanı temsil eder, çünkü zehri para demektir.

Yılan Öldürüldüğünü Görmek Rüya Tabiri ve Yorumu

Rüyada sokaklarda yılanların öldürüldüğünü görmek savaşa işarettir. Rüyada küçük bir yılan küçük bir çocuğu temsil eder. Rüyada yılan avlamak, düşmanlarını kandırmak veya kandırmak anlamına gelir. Rüyada kara yılan görmek, güçlü bir düşmanı temsil eder. Rüyada beyaz yılan zayıf bir düşmanı temsil eder.

Yılanın Konuştuğunu Görmek Rüya Tabiri ve Yorumu

Rüyada bir yılanın onunla konuştuğunu ve güzel sözler söylediğini görmek, hasımla hoş vakit geçirmeye veya düşmanının elinden istifade etmeye işarettir. Rüyada yılan onunla sert konuşursa, düşmanın zulmüne ve zulmüne delalet eder.


Rüyadaki kara yılanlar ve pitonlar ordu generallerini temsil eder. Bir rüyadaki su yılanları parayı temsil eder. Rüyada bahçesinin yılanlarla kaplı olduğunu gören kimse, ağaçlarının meyve vereceğine ve normal mahsulü aşacağına işarettir. Rüyada deliğinden çıkan yılan erkek çocuk anlamına gelir.

Rüyada evinden çıkan yılan, onun yıkılması veya yıkılması anlamına gelir. Rüyada yılan öldürmek evlilik demektir. Bir rüyadaki tenya veya diğer bağırsak solucanları, kişinin akrabalarını ve çocuklarını temsil eder. Rüyada yılanların sofrada yemek yediğini görmek, dostlar arası ayrılık anlamına gelir. Bir rüyadaki çöl yılanları, otoyol soyguncularını temsil eder.

Genel olarak rüyadaki yılan veya yılan, kıskançlık, haset, hıyanet, insanların mallarını dolandırma, aldatma ve açık bir düşmanlığa delalet eder.


Yılanı herhangi bir korku hissetmeyecek şekilde bulundurmak, güç kullanmaya ve geniş arazilere ve mülklere sahip olmaya işarettir. Yılan ne kadar büyükse, araziler ve mülkler de o kadar büyük olur. Böyle bir yılan bir düşmanı sembolize etmez.

Yılanın Soktuğunu Görmek Görmek Rüya Tabiri ve Yorumu

Bir kimsenin kendisini ısırdığını gören bir kimse, yılan ısırığından kendisine zarar vereceği kadar düşmanının da kendisine zarar vereceğine işarettir. Rüyada yılan-hıyar olarak bilinen çok çeşitli salatalık görmek veya yemek, bereketli bir paraya, hayırlı bir işe veya yeni bir mülk satın almaya işarettir. Öte yandan, bir rüyadaki yılan-salatalık, kişinin elinde uzun süre kalmayan parayı temsil edebilir. Bir kadın rüyasında yılan-salatalık görürse, hamile olduğu anlamına gelir.


Hasta bir kimse rüyasında yılanlarıyla oturduğunu görürse, hastalığından kurtulacağına, uzun ve mutlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Sepet rüyasında yılan yerine ipek böceği taşıyorsa, günahkârın tövbesine, fakirin refahına veya kötü bir mesleği iyi bir meslekle değiştirmeye delalet eder. Rüyada yılan oynatıcısı görmek, aynı zamanda bir aldatıcının varlığına, herhangi bir alaycı mesleğe veya bir hastalığa veya boğulmaya delalet edebilir.
Bir yılanla dövüşmek, bir kişinin düşmanıyla savaşacağı anlamına gelir. Onu yenmek, ona karşı zafer kazanacağı anlamına gelir. Ve eğer yenilirse, yenileceği anlamına gelir.

Yılanın Isırdığını Görmek Rüya Tabiri ve Yorumu

Başka bir kişi rüyasını İmam’a evinde yılan gördüğünü söyleyerek açıkladı. Elinden ve sırtından ısırmış ve ona çok acı vermişti. İmam, “Bir erkek kardeşin ve bir kız kardeşin var mı?” diye sordu. Evet dedi.” İmam dedi ki: “Arkanızda, kalbi size karşı kinle dolu bir akrabanız var. Yakında sana büyük zarar verecek.” Kişi dedi ki: “Miras aldığım her şeyi çalan bir üvey kardeşim var. Üç günden beri firar etti” dedi.


Kulağından, midesinden veya sırt deliğinden çıkan bir yılan görülürse, çocukları arasında yakında ondan ayrılacak bir düşmanı olduğu anlamına gelir.


Yorumlar

yorumlar