Rüyada Tünel Görmek, Tünelden Geçmek


0
Rüyada Saç Görmek Saçının Kesildiğini Görmek Saç Kesmek Rüya Yorumu Tabiri Nedir?
Rüyada Saç Görmek Saçının Kesildiğini Görmek Saç Kesmek Rüya Yorumu Tabiri Nedir?

Rüyada bir trenle tünel içinden geçtiğinizi görmek, üzüntü ve tasa içinde geçen günlerin sona ereceğine, feraha ve huzura kavuşacağınıza, oldukça karanlık bir tünelin içinden geçtiğinizi görmek, geleceğiniz için iyi bir meslek seçmenizin oldukça iyi inceleyip ona nazaran karar vermenize bağlı olduğuna yorumlanır.

Rüyada Tünel Görmek

Rüyada görülen tünel, günah ve isyana dalmak ile tabir olunur. Rüyasında bir tünelde yalnız başına bulunduğunu gören kimse, ibadetlerini aksattığı için Allah’ın koruma ve merhametinden uzaklaştığına işarettir. Rüyanızda tünel gördüyseniz; Merakla beklediğiniz bir haberin elinize geçeceğine, yakınlarınızın sizi ziyarete geleceğine işarettir. Sıkıntılı döneminizi atlatacağınıza kısa bir sürede rahata ve hu­zura kavuşacağınıza işarettir.

  • Tünelden çıkmak: Rüyada tünelden çıktığını görmek, dalaletten hidayete erişmeye, sıkıntılardan kurtulmaya, hasta için şifa bulmaya ve borçlardan kurtulmaya işaret eder.
  • Tünelin içinden geçtiğinizi görmek: İstik­baliniz için sıhhatli kararlar almak zorunda olduğunuza yanlış seçinizin tüm hayatınızı etkileyeceğine işarettir.

Rüyada Tünelden Geçmek

Tünelden geçtiğini görmek sıkıntıyı ve derdi temsil eder. Sadece tünelin ucunda ışık görülürse, bunalımlı devrin atlatılacağını müjdeler. Rü­yada tünelden geçmek yada bir tünelden çıktığını görense, büyük bir engeli aşa­rak istediği şeyleri elde eder.

tünelden geçen biri

Rüyada Tünel Görmenin Ruhsal Anlamı

Bilinçaltınızla olan ilişkiniz ve ona erişme yollarınız, rüya­larda tünel simgesiyle karşınıza çıkar. Bu tünel, sizi anılar, dene­yimler ve bastırılmış duyguların kol gezdirilmiş olduğu bilinçaltı dehlizlerine yönlendirecektir. Tünelde kaybolma duygusu ve çıkma isteği, anı­lardan ve doyumsuz kalmış dürtülerden duyduğumuz rahatsızlı­ğı ifade eder.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir