Rüyada Tuğla Görmek, Tuğla Duvar Görmek Rüya Tabiri


0
Rüyada Saç Görmek Saçının Kesildiğini Görmek Saç Kesmek Rüya Yorumu Tabiri Nedir?
Rüyada Saç Görmek Saçının Kesildiğini Görmek Saç Kesmek Rüya Yorumu Tabiri Nedir?

Rüyada Tuğla Görmek Rüya Tabiri

Rüyasında tuğla gören kimse, doğruluktan ayrılmış olduğu için, çevresi ve sevdikleri tarafınca kınanır ve güvenlerini zedeler. Hak yolundan ve dürüstlükten ayrılmamanız gerektiğine dair bir uyarıdır. Rüyada tuğla görmek sabır, azim, çalışkanlık ve çaba yardımıyla alınacak bir kısmete işaret eder. Bilhassa rüyasında tuğla yaptığını gö­ren kimse, kendi işini kurar.

An­cak bina yapmakta bulunduğunu gören, parasına para katarak varlıklı olma yolunda ilerler. Tuğla görülen rüya, uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla karşılaşarak iyi haberler duyacaksınız anlamına gelir.

Rüyada Tuğla Görmek, Tuğla Duvar Görmek Rüya Tabiri
Rüyada Tuğla Görmek, Tuğla Duvar Görmek Rüya Tabiri

Rüyada Tuğla Duvar Görmek Rüya Tabiri

Caferi Sadık (r.a.) nazaran: “Çamur ve tuğladan bir duvar yaptığını görmek inancının kuvvetlenmesine, emanete haiz çıkmasına yorumlanır.” Rüyada tuğlalarla bir duvar ördü­ğünü görmek, hayırlı bir gelirin sahibi olacağınızı açıklar.

Çamurdan veya tuğladan bir duvar yapmak dinde selamettir. Kagir görmek (taş yada tuğladan yapılmış bina) ve sahibi malum belli bir eve girdiğini gören helal rızık peşinden koşar.

Rüyada Tuğla Görmenin Ruhsal ve Modern Anlamı

Düşlerde görülen tuğlanın psikanalizi: Duvarları ve dolayısıyla binaları oluşturan en minik birim diyebileceğimiz tuğla, düşlerimizde de emek harcanması ve sabır gösterilmesi ihtiyaç duyulan bir işi simgeler bir çok kez.

Tuğlayla duvar ör­mek, çevremizdekilerle aramıza mesafe koyma ihtiyacını ve ko­runma güdüsünü ifade eder. Eğer duvarı dört yanımıza birden çekiyorsak, bu, kendi kendimize sınırlar ve engeller koymakta oldu­ğumuzu gösterir.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir