Rüyada Cinsel ilişki Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri - Haber CepteSon Dakika Haber Cepte | Sosyal Güncel İçerik Platformu

Rüyada Cinsel ilişki Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri

Rüyada Cinsel ilişki Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri
Son Güncelleme :

28 Kasım 2021 - 16:15

33 views

Rüyada cinsel ilişki görmek ne anlama gelir?” sorusu, insanlar tarafından en fazla araştırılan rüya tabirleri arasında yer almaktadır. Rüyada cinsel ilişkiye girmek, rüyada cinsel ilişki anlamını merak edenler, bu rüyanın nelere yorulduğunu öğrenmek istiyor. Peki, rüyada cinsel ilişki görmek nedir?

Rüyada Cinsel İlişki Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada cinsel ilişki görmek, kişinin, din ve dünyalık olarak istediği şeye kavuşmasına; lezzete, menfaate, rahatlamaya ve iç huzuruna ermeye işarettir. Rüyada kendi eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, eşinden arzu ettiği şeye nail olmaya, rüyada ilişkiye girmek eşinin de kendinden umduğu şeye kavuşmasına yorumlanır.

RÜYADA CİNSEL İLİŞKİ GÖRMEK

Rüyada Bir Kadının Başka Bir Kadınla Cinsel İlişkiye Girmesi

Rüyada Bir kadının başka bir kadınla cinsi ilişki kurduğunu görmesi, onun sırlarına vakıf olmaya, eğer bu kadını tanımıyorsa, boş ve anlamsız bir işle meşgul olmasına; Arka taraftan bu fiili işlemek olmayacak şeyi arzu etmeye ve bu yolda malını harcamasana, Kadının ölmüş erkekle, erkeğin de ölmüş bir dişi ile ilişkide bulunduğunu yahut ölünün kendisiyle münasebette bulunduğunu görmek vefat edip o ölünün bulunduğu mezarlığa defnedilmeye delalet eder. 

Rüyada Cinsel Münasebet Görmek

Rüyada cinsi münasebet görmek yardımla yorumlanır. Rüyada bir kadınla sevişmek çok büyük bir mevkie çıkmış bir kişiden büyük bir yardım göreceğine; tanımadığı bir kadınla sevişmek ve cima etmek hükümet tarafından bir yardim göreceğine, bir düşmanla cinsi münasebette bulunmak ona karsı üstünlüğe ve zafere işarettir.

Tanımadığı Biriyle Cinsel İlişkiye Girmek

Tanımadığı bir adamla cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse, malca israf eder. Münasebette bulunmak borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasına işarettir.

Rüyada Hanımı ile Cinsel Münasebet Yaptığını Görmek

Rüyada hanımı ile cinsi münasebet yaptığını gören kimse, hanımından umduğu şeye veya hanimi kendisinden ümit ettiği şeye işarettir. Zina eden bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu gören kimseye, haram bir mal isabet eder.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.