Rüyada Bok Görmek Kaka Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri - Haber CepteSon Dakika Haber Cepte | Sosyal Güncel İçerik Platformu

Rüyada Bok Görmek Kaka Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri

Rüyada Bok Görmek Kaka Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri
Son Güncelleme :

28 Kasım 2021 - 15:49

327 views

Rüyada bok görmek ne anlama gelir? sorusu, insanlar tarafından en fazla araştırılan rüya tabirleri arasında yer almaktadır. Rüyada kaka görmek, rüyada kaka yapmak anlamını merak edenler, bu rüyanın nelere yorulduğunu öğrenmek istiyor. Peki, rüyada bok görmek nedir?

Rüyada Bok Görmek Neye İşarettir

Rüyada görülen bok, kolay yoldan zahmetsiz elde edilen mal, mülk, kazanç ve zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açılıp karşısına pek çok seçeneğin çıkacağına, başka iş kapıları açılacağına ve her türlü sağlık sorununa deva bulacağına işaret eder.

Görülen pisliğin miktarının çokluğu nispetinde kişinin serveti artacak demektir. Rüyada dışkı görmek bazı rüya tabirlerinde ise ferah ve aydınlık günlerin yakında olmasına yorulur. Geçim kaygısından uzak, zenginlik içinde yaşamaya, ev, bağ, bahçe sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada İnsan Boku Görmek

Rüyada görülen pisliğin insan boku olduğunu bilmek hayra yorulur. Kişinin ticaret ve iş hayatındaki başarıları ile yakın çevresinde popülerliğinin artacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarının artıp, gelirinin çoğalacağına, hayatına bolluk ve bereketin hakim olacağına rivayet edilir. Kişinin dünyasının ve hayatının değişip, lüks evlere, araçlara ve taşınmazlara sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Hayvan Boku Görmek

Rüyada görülen pisliğin özellikle hayvan dışkısı olduğunu bilmek hayırlara vesile olur. Kurtuluş ve şifa anlamındadır. Rüya sahibinin zihnini meşgul eden problemlerden, hastalıklardan kurtulacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Bok Temizlemek

Rüyada bok temizlediğini gören kişinin karşılığını alamayacağı bir zahmet çekeceğine, boş yere yorulacağına, elindeki sermayesinin eriyeceğine ve daha da borçlanacağına işarettir.

Böylelikle sermayesinde, emeğinde ve malında barınan haksız ve kirli kazancın eriyerek, bedel ödeyeceğine rivayet edilir. Ancak temize çıktıktan sonra önünün açılarak şansının, kısmetinin ve başarılarının artacağına yorulur.

Rüyasında pislik temizleyen kişi sorunlarından ve engellerinden arınarak iş ve ticaret hayatında zirveye tırmanır, büyük başarılar, mevkiler elde eder. Kişi nihayetinde gayretinin karşılığını alarak servet, bolluk ve ihtişam içinde bir hayat sürer.

Rüyada Eline Bok Bulaşması

Rüyada ele bulaşan pislik kişinin iş hayatı ile ilgili başına gelebilecek suçlamalara ve iftiralara delalettir. Sevdikleri ve ailesi tarafından savunulup korunsa bile ele güne karşı mahçup hissetmeye yorulur.

İş hayatında dedikodu malzemesi olacağına, isminin lekeleneceğine işarettir. Kişi rüyasında eline bulaşan pisliği temizlemeye çalışıyorsa, sıkıntılarından kurtulmak için büyük bir mücadele gösterecektir.

Rüyada eline kaka bulaşması kişinin mutsuz olmasına, hastalığa tutulacak derecede maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüyanın vermek istediği mesaj ise kişinin mücadelesi esnasında sağlığına dikkat etmesi ve geçici sıkıntıları kalıcı hasarlara dönüştürmemesidir.

Rüyada Tuvalette Bok Görmek

Pis tuvalet büyük servete ve maddiyat sahibi olmaya işarettir. Pislik, maddiyat ve para ile ilişkilendirildiğinden tuvalette görülen bok, mal varlığının genişlemesine işaret eder. Tuvalet dar ve bunaltıcı ise bu kazancın zahmetli olacağı buna karşın tuvalet geniş ve ferah ise kolaylıkla elde edilecek gelire yorulur.

Pisliğin miktarı malın fazlalığı ile doğru orantılıdır. Tuvaletten pisliğin taşması hali yine bol zenginlikle anılır. Tuvaletten taşan pislik gebe kalmaya ya da hanımının gebe kalacağına işarettir. Taşan tuvalet ayrıca, bir yardımcı edinmeye de yorulur.

Rüyada Birinin Bokunu Görme

Rüyada başka birisinin bokunu görmek rüya sahibinin ticaretinde elde edeceği başarı ve ticari şöhrete işarettir. Yine görülen pislik miktarının fazlalığı, malın ve başarının fazla olacağını gösterir. Rüyada birinin kurumuş bokunu görmek ise eski bir alacağın rüya sahibinin eline geçeceğine yorulur.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada bok yapmak rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğinin, adım adım sorunlarının çözülüp yeni ve güzel deneyimlere yelken açacağının işaretidir.

Rüyada tuvaletini yapmak aile ve iş hayatında güzel haberler almaya, aile kurmaya, sorunlardan kurtulmaya, haksızlıkların telafisine, maddi ferahlığa, eğitim alanında ilerlemeye, hastalıktan kurtulmaya yorulur ve rüya sahibinin hayalini kurduğu emellerine ulaşacağına delalet eden hayırlı ve güzel bir rüyadır.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.