Rüya Tabirleri

Rüyada Bok Görmek Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu

Rüyada gördüğümüz durumlar gerçek hayatta farklı anlamlar taşıyabilmektedir. Gündelik yaşantımızda görmüyor olsak bile rüyamızda bok görebiliyoruz. Sizin için Rüyada bok görmek ne anlama gelir? Neye delalet eder? Rüya da bok görmek dini rüya tabiri ve yorumlarını aşağıda bir araya getirdik.

Rüyada Bok Görmek Ne Anlama Gelir?

  • Rüyada bok görmek kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına alamet eder.
  • Rüyada insan boku görmek kuş gibi hafifleyeceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine alamet etmektedir.
  • Rüyada bok bulaşması başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına rivayet etmektedir.
  • Rüyada bok yemek onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine, dileklerin kabul olacağına işarettir.
  • Rüyada altına bok yapmak rüya sahibinin yakın bir dostuyla tartışmaya gireceğine yorulur. Başka rüya alimlerine göre ise ciddi anlamda bir maddi kayıp şeklinde ifade edilmektedir. Bunun olmaması için tasarruflu olması gerektiğini ve har vurup harman savurmaması gerektiğini anlatan uyarıcı bir rüyadır.
  • Rüyada bok temizlediğini görmek rüya sahibinin ailesi ile tartışmaya gireceğine yorulur. Bu sebepten dolayı çok üzüleceğine ve bu tartışmaların bir süre devam edeceğine delalet eder.

Rüyamızı Herkese Söylemeli miyiz? Kötü Rüya Gören Müslüman Ne Yapmalı?

  1. Gördüğü rüyanın şerrinden ve şeytanın şerrinden üç kez Allah’a sığınır. Şöyle der: “Allah’ım, bu rüyanın şerrinden ve rahmetinden uzak kalmış olan şeytanın şerrinden sana sığınırım.”
  2. Rüyanın hayra dönüşmesi için dua eder.
  3. Bu tür rüyayı hiç bir kimseye anlatmaz.

Tepkiniz ne?

İlgili Mesajlar

easyComment URL is not set. Please set it in Theme Options > Post Page > Post: Comments