Güncel Canlı Maç Sonuçları - Son Dakika Haber Cepte | Sosyal Güncel İçerik PlatformuSon Dakika Haber Cepte | Sosyal Güncel İçerik Platformu

ALMANYA REGİONALLİGA
42'
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
0 - 0
Hamburger SV II Hamburger SV II
ARJANTİN KUPASI
MS
Talleres Talleres
1 - 0
Godoy Cruz Godoy Cruz
AVUSTRALYA KUPASI
MS
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
0 - 3
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers
BELARUS 1. LİGİ
MS
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
1 - 0
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
BELÇİKA KUPASI
22:45
Standard Liege Standard Liege
- : -
Beerschot VA Beerschot VA
BULGARİSTAN 1. LİGİ
MS
CSKA 1948 Sofya CSKA 1948 Sofya
1 - 0
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
MS
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
4 - 1
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
MS
CSKA Sofya CSKA Sofya
2 - 0
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
CONCACAF LİGİ
MS
CD Motagua CD Motagua
0 - 0
Forge FC Forge FC
DANİMARKA 1. LİGİ
84'
Hvidovre Hvidovre
2 - 0
Esbjerg Esbjerg
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
Jocoro Jocoro
2 - 3
Alianza FC Alianza FC
MS
Platense Municipal Platense Municipal
2 - 2
Firpo Firpo
MS
CD Aguila CD Aguila
1 - 1
Once Deportivo Once Deportivo
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
MS
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
0 - 2
Bhayangkara Surabaya Bhayangkara Surabaya
MS
Persela Lamongan Persela Lamongan
1 - 1
PSM Makassar PSM Makassar
GÜNEY AFRİKA PSL
51'
Orlando Pirates Orlando Pirates
0 - 0
Baroka FC Baroka FC
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
MS
Jamshedpur Jamshedpur
1 - 1
Hyderabad F.C Hyderabad F.C
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
65'
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
2 - 1
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
23:00
Ajax Ajax
- : -
Willem II Willem II
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
22:30
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
- : -
Brentford Brentford
23:15
Manchester United Manchester United
- : -
Arsenal Arsenal
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
22:45
Celtic Celtic
- : -
Hearts Hearts
İSPANYA KRAL KUPASI
MS
Velez CF Velez CF
2 - 3
Las Palmas Las Palmas
50'
Huracan Melilla Huracan Melilla
0 - 4
Levante Levante
53'
Guijuelo Guijuelo
1 - 1
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
51'
San Agustin San Agustin
0 - 1
Osasuna Osasuna
52'
Gernika Gernika
0 - 1
Eibar Eibar
40'
Pena Sport Pena Sport
0 - 1
Malaga Malaga
37'
Utrillas Utrillas
0 - 1
Valencia Valencia
9'
Leioa Leioa
0 - 0
Elche Elche
9'
Cristo Atletico Cristo Atletico
1 - 0
Real Union Real Union
9'
CA Pulpileno CA Pulpileno
0 - 0
Castellon Castellon
9'
Llanera Llanera
0 - 0
UD Logroñés UD Logroñés
6'
Calvo Sotelo Calvo Sotelo
0 - 0
Girona Girona
22:15
Union Adarve Union Adarve
- : -
Lugo Lugo
22:30
Eldense Eldense
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
22:45
Xerez Deportivo Xerez Deportivo
- : -
Leganes Leganes
23:00
Villa De Fortuna Villa De Fortuna
- : -
Cadiz Cadiz
23:00
Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas
- : -
Tenerife Tenerife
İSRAİL 1. LİGİ
38'
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
2 - 0
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
53'
Skovde AIK Skovde AIK
2 - 0
Akropolis IF Akropolis IF
DA
Dalkurd FF Dalkurd FF
0 - 0
Gais Gais
İTALYA SERİE A LİGİ
76'
Torino Torino
2 - 2
Empoli Empoli
22:45
Lazio Lazio
- : -
Udinese Udinese
KATAR QSL KUPASI
MS
Al Gharrafa Al Gharrafa
2 - 1
Al Arabi Al Arabi
MS
Al-Khor Al-Khor
1 - 1
Al Sailiya Al Sailiya
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
3 - 0
Club Sport Herediano Club Sport Herediano
KUVEYT 1. LİGİ
MS
Al-Shabab Al-Shabab
1 - 1
Al Fehaiheel Al Fehaiheel
MS
Al Nasr Al Nasr
1 - 1
Kazma Kazma
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Tepatitlan Tepatitlan
0 - 1
Dorados Dorados
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Tigres Tigres
2 - 1
Leon Leon
MOLDOVA 1. LİGİ
MS
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
0 - 0
FC Sheriff FC Sheriff
POLONYA KUPASI
8'
Widzew Lodz Widzew Lodz
0 - 0
Wisla Krakow Wisla Krakow
PORTEKİZ 2. LİGİ
23:15
Casa Pia Casa Pia
- : -
Varzim Varzim
ROMANYA KUPASI
37'
ACSO Filiasi ACSO Filiasi
0 - 2
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
SIRBİSTAN KUPASI
MS
Novi Pazar Novi Pazar
2 - 0
OFK Backa OFK Backa
MS
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
2 - 5
Vojvodina Vojvodina
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Deportes Temuco Deportes Temuco
2 - 1
Santiago Morning Santiago Morning
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Caracas Caracas
2 - 0
Monagas SC Monagas SC
MS
Deportivo Lara Deportivo Lara
2 - 1
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
YUNANİSTAN KUPASI
MS
Agios Nikolaos Agios Nikolaos
0 - 1
Anagennisi Karditsa Anagennisi Karditsa
MS
Lamia Lamia
2 - 0
Ionikos Ionikos
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
MS
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
4 - 2
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
MS
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
3 - 2
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
MS
Nasadoge Menemenspor Nasadoge Menemenspor
3 - 0
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
MS
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
3 - 1
Akhisarspor Akhisarspor
MS
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
3 - 0
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
MS
Göztepe Göztepe
5 - 0
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
MS
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
3 - 1
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
DA
Gaziantep FK Gaziantep FK
3 - 1
Sakaryaspor Sakaryaspor
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 14 18 36
2 İttifak Holding Konyaspor 14 10 26
3 Atakaş Hatayspor 14 9 26
4 Fenerbahçe 14 3 24
5 Aytemiz Alanyaspor 14 -2 24
6 Medipol Başakşehir 14 4 22
7 VavaCars Fatih Karagümrük 14 3 22
8 Galatasaray 14 2 22
9 Adana Demirspor 14 2 20
10 Beşiktaş 14 0 20
11 Fraport TAV Antalyaspor 14 -2 18
12 Gaziantep FK 14 -4 18
13 Altay 14 -3 17
14 Demir Grup Sivasspor 14 5 16
15 GZT Giresunspor 14 0 16
16 Yukatel Kayserispor 14 -4 16
17 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 14 -11 13
18 Göztepe 14 -7 11
19 Kasımpaşa 14 -8 10
20 Çaykur Rizespor 14 -15 10
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 13 13 27
2 MKE Ankaragücü 14 12 27
3 Eyüpspor 14 6 27
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 13 11 25
5 BB Erzurumspor 12 7 25
6 İstanbulspor 13 4 20
7 Tuzlaspor 12 4 20
8 Kocaelispor 13 -1 20
9 Yılport Samsunspor 13 0 19
10 Adanaspor 14 -2 18
11 Nasadoge Menemenspor 13 -5 17
12 Gençlerbirliği 13 -5 17
13 Beypiliç Boluspor 13 1 16
14 Altaş Denizlispor 13 -5 15
15 Bursaspor 13 -4 14
16 Manisa FK 14 -6 14
17 Ankara Keçiörengücü 13 -6 13
18 Altınordu 14 -12 13
19 Balıkesirspor 13 -12 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 13 13 32
2 Bucaspor 1928 14 3 22
3 Isparta 32 Spor 14 5 22
4 Amed Sportif Faaliyetler 13 1 21
5 Şanlıurfaspor 13 2 20
6 Uşakspor A.Ş. 13 -3 19
7 Pazarspor 13 0 19
8 Ankara Demirspor 14 0 19
9 Nazilli Belediyespor 13 0 19
10 Kırklarelispor 13 5 19
11 Tarsus İdman Yurdu 14 -1 18
12 Akhisarspor 14 -2 17
13 Anagold 24Erzincanspor 14 2 17
14 Karatay Termal 1922 Konyaspor 14 3 17
15 Kırşehir Belediyespor 13 0 16
16 Zonguldak Kömürspor 13 -5 14
17 TECO Karacabey Belediyespor 13 -4 13
18 Eskişehirspor 14 -19 10
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 15 25 35
2 Hekimoğlu Trabzon 15 19 33
3 Sivas Belediyespor 15 20 30
4 Çorum FK 15 14 28
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 15 7 27
6 Bodrumspor 15 13 26
7 Afjet Afyonspor 15 14 25
8 Ankaraspor 15 10 25
9 Somaspor 15 5 25
10 Silahtaroğlu Vanspor FK 15 0 25
11 İnegölspor 15 -3 21
12 Serik Belediyespor 15 -4 20
13 Etimesgut Belediyespor 15 -5 19
14 Diyarbekirspor 15 1 18
15 Turgutluspor 15 -8 17
16 Sarıyer 15 -10 12
17 Ergene Velimeşespor 15 -18 11
18 Adıyaman FK 15 -12 10
19 Niğde Anadolu FK 15 -30 5
20 Kahramanmaraşspor 15 -38 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 5 9 12
2 Paris St Germain 5 2 8
3 RB Leipzig 5 0 4
4 Club Brugge 5 -11 4