BİYOGRAFİGenel

Gölde kaybolan oyuncunun cansız bedeni bulundu

ABD’de 4 yaşındaki oğluyla göle açıldıktan sonra gözden kaybolan Glee dizisinin yıldızı oyuncu Naya Rivera‘nın cansız bedenine ulaşıldı. Rivera, Glee dizisinin hayatını kaybeden üçüncü oyuncusu oldu.

Oğlu Josey ile birlikte ABD’deki Piru Gölü’ne giden bir daha haber alınamayan 33 yaşındaki Naya Rivera’nın cansız bedenine ulaşıldı. Olayın intihar olup olmadığına dair hiçbir belirti bulunmadığını söyleyen yetkililer, 5 metre derinlikte bulunan oyuncunun, otopsiden sonra ancak ölüm nedeninin belli olacağını açıkladılar.

GLEE’de 3.ölüm

Glee dizisinde canlandırdığı Noah Puckerman rolüyle tanınan 35 yaşındaki aktör Mark Salling 2018’de intihar etmişti. Glee dizisinin diğer oyuncusu Cory Monteith de 2013’te Kanada’da bir otel odasında bilinmeyen bir nedenden ölü bulunmuştu. Rivera’nın ölümü ekipteki 3. ölüm olduğu bildirildi.

Oyuncu Naya Rivera, iki gün önce oğlunu da yanına alarak Ventura bölgesindeki Piru Gölü’nde bir tekne kiraladı ve oğlu ile birlikte göle açıldı. Aradan geçen saatlerden sonra küçük Josey, bir başka tekne kullanıcısı tarafından, teknede uyurken bulundu. Ancak genç oyuncu Rivera’dan bir iz yoktu. Polis, küçük Josey’in anlattıklarını da dinledi. Küçük Josey “Annem göle atladı ve bir daha geri dönmedi” dedi.

Tepkiniz ne?

İlgili Mesajlar

1 / 4
easyComment URL is not set. Please set it in Theme Options > Post Page > Post: Comments