Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm Fragmanı Yayında


0
doğduğun ev kaderindir yeni bölüm fragmanı

Tür: Aşk, Dram
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senaryo: Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı
Kanal ve Yayın Günü: Tv 8 – Çarşamba – 20.00
Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları:

Doğduğun Ev Kaderindir Konusu:

Yapımcılığını OGM Pistures’in üstlendiği yeni dizi Evim’in başrollerini İbrahim Çelikkol (Mehdi), Demet Özdemir (Zeynep) paylaşacaklar. Yönetmenliğini Onur Güvenatam’ın üstlendiği İstanbullu Gelin dizisinin hikayesinde eser sahibi olan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nın hikayesinden esinlenerek senaryolaştırılacaktır. Senaryolaştırılma görevini ise Eylem Canpolat üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor.

ibrahim çelikkol
ibrahim çelikkol

İbrahim Çelikkol (Mehdi),

1982 İzmit Kocaeli doğumlu olan İbrahim Çelikkol ilk olarak basketbolda genç milli oldu. Basketbolu bırakan Çelikkol profesyonel oyunculuk eğitimleri ile hayatına devam etti. İbrahim Çelikkol Fetih 1453Sadece Sen filmlerinde başrol oynamıştır. Filmlerin yanı sıra Çelikkol bir çok dizide de rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat karakterine hayat vermiştir.

demet özdemir
demet özdemir

Demet Özdemir (Zeynep),

26 Şubat 1992 Kocaeli doğumlu olan 23 yaşında ki genç oyuncu toplam 3 kardeştir. 1.70 boyundaki yetenekli oyuncu dansa olan ilgisi sebebiyle 1-2 yıl dans kurslarına katılmıştır. Daha sonra okulu bırakmış ve Akşam lisesinden mezun olmuştur. Bengü dans kursundan ayrılan Demet Özdemir Efes Kızları ile dans imkanı bulmuş ve bunu iyi değerlendirmiştir. Oyunculuğa reklam filmlerinde oynayarak başlamıştır. Mustafa Sandal’ın bazı kliplerinde dansçı olarak yer almıştır. Güzel oyuncu Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit Ve Şura, Tut Sözünü, Kaçak Gelinler gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca Çilek Kokusu dizisinde kadın başrol oyuncusu Aslı’yı canlandırmıştır. Son olarak ise Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterine hayat vermiştir.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir