FREKANSLARGenel

Alişan’a hesap şoku..

Bodrum’da ailesiyle birlikte tatil yapan Alişan, eşi ve arkadaşlarıyla birlikte Demet Akalın’ı izlemeye gitti.  Daha ilk şarkısı bitmeden masalarına hesabın geldiğini anlatan Alişan, “Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler” diyerek hem şaşkınlığını, hem kızgınlığını ifade etti.

Muğla’nın ünlü tatil beldesi Bodrum’da ailesi ile birlikte tatil yapan Alişan, arkadaşları Deniz-Esra Erdem çifti ile birlikte Demet Akalın’ı izlemeye gittiler. Konser için ön masada oturmayı tercih eden Alişan, Demet Akalın‘ın sahneye çıkmasının ardından henüz ilk şarkısı bitmeden gelen hesap tepki göstermesine neden oldu.

“Alişan, “Ben de ‘hayırdır ne hesabı’ dedim ve garson ‘hesabı hemen almamız gerekiyor, biz öyle yapıyoruz’ cevabı geldi. ‘Tamam o zaman mekan sahibiyle görüşeceğim’ dedim. İşin tuhafı sadece bizim masadan hesap alındı, diğer masalardan o sırada hesap falan alınmadı. ‘Daha konser başlayalı 50 saniye olmuş hesap ne demektir’ dedim ve garsonu çağırdım” diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü; “’Hesabı ödeyip kalkıyorum’ dedim. Sonra gelip özür dilediler ama ben kabul etmedim. Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler. Hesap krizi diye bir şey yok sadece saygısızlık var. Söylendiği gibi ödediğim para da hesabıma iade edilmedi, öyle bir şeyi de zaten kabul etmem. Demet’le konuştum o da çok şaşırdı” dedi.

 

Tepkiniz ne?

İlgili Mesajlar

1 / 38
easyComment URL is not set. Please set it in Theme Options > Post Page > Post: Comments